verze pro tisk

V čem spočívá elektrický varný systém?

Elektrický varný systém se skládá z varného (pečícího) víka a izolační podložky. Má bezpečné a jednoduché ovládání, úsporně peče a zapéká a šetří vám elektrickou energii. Jak elektrický varný systém funguje? Kde jej využijete? Jaké pokrmy si v něm připravíte?

V čem spočívá elektrický varný systém?

Elektrický varný systém je přenosný a skladný

Elektrický varný systém Titanium Oven Lid PR 26 má čtyřhranný tvar o rozměru 26 x 26 cm, je vysoký 15 cm. Díky tvaru má větší užitnou plochu než kulaté nádoby a vejde se do něj více surovin (například různé druhy ryb, špízy, kuřecí stehna apod.). Systém je přenosný a skladný, kromě domácnosti jej využijete třeba na chatě, v kempu, na kolejích či ubytovnách.

Velkou výhodou varného systému je snadná manipulace, bez problému si s ním poradí i handicapovaní či starší lidé, protože se k němu nemusí ohýbat. Na rozdíl od trouby nebo sporáku si místo jeho užívání mohou přizpůsobit svým potřebám.

Elektrický varný systém: Snadná příprava pokrmů

Varné víko se vyrábí z prvotřídních plastů a nerezu. Je zkombinováno s kvalitní topným tělesem dosahujícím výkonu 450 W. Na víku najdete jedinečně tvarovanou rukojeť, v níž je zabudován ovládací systém. Abyste elektrický varný systém uvedli do provozu či jej vypnuli, stačí zmáčnout tlačítko on/off. Jedinou vaší starostí je pak jen pohlídat si čas přípravy pokrmu.

Pokud víko zrovna nepotřebujete, můžete jej jednoduše sundat z nádoby pomocí rukojeti a odložit na speciálně tvarovaná žebra. Žebra zabrání přenosu tepla na odkládací plochu.

[Nahoru ↑]